"Łańcuch poparcia" Warszawskiego Klubu Gazety Polskiej już dziś! Okaż wsparcie mundurowym

Warszawski Klub Gazety Polskiej zaprasza do udziału w "Łańcuchu poparcia" dla polskich mundurowych. To odpowiedź na obrzydliwy atak pod adresem polskich służb, który jest prowadzony przy użyciu nowego filmu Agnieszki Holland. - Dajmy nasze świadectwo solidarności z haniebnie poniżanymi przez opozycję obrońcami naszych granic" – apeluje szef warszawskiego klubu "GP" Adam Borowski.

Polscy mundurowi znów stali się obiektem ataku
Twitter/@Straz_Graniczna

W piątek 22 września w przygranicznym Mielniku o godzinie 17:30 powstanie "Łańcuch poparcia" w geście solidarności z żołnierzami i strażą graniczną i policjantami broniącymi granicy polsko-białoruskiej. Ten gest solidarności jest odpowiedzią na haniebny film „Zielona granica” szkalujący obrońców naszych granic.

TVP INFO: Murem za polskim mundurem. Już jutro w Mielniku łańcuch poparcia dla polskich służb

Klub "Gazety Polskiej" w Warszawie ma jednak propozycję dla tych, którzy nie mogą dostać się do przygranicznej miejscowości. - Chcemy pokazać nasze wsparcie dla obrońców naszych granic organizując pikietę w Warszawie - wyjaśnia Adam Borowski.

"Dajmy nasze świadectwo solidarności z haniebnie poniżanymi przez opozycję obrońcami naszych granic"

– apeluje szef warszawskiego klubu "GP".

Pikieta w stolicy zostanie zorganizowana o godzinie 17:30 pod gmachem TVP Info na pl. Powstańców Warszawy 7.

Organizatorzy zachęcają do przyniesienia wydrukowanych lub ręcznie napisanych plakatów z hasłem "Murem za Polskim Mundurem".

 Źródło: TVP Info, niezalezna.pl

 

#straż graniczna #Wojsko Polskie #policja #WOT #Agnieszka Holland #Klub Gazety Polskiej

Wczytuję ocenę...
Komentarze (73)
Anonim 22.09.2023 13:41
robicie Holland reklame!
Anonim 22.09.2023 16:19
Ukazywanie prawdy o zlym czlowieku, zlych ludziach nie jest ich reklama. Dla madrych ludzi moze i powinno byc podstawa do bojkotu ich zachowan, wypowiedzi, podejmowanych dzialan, do wykluczenia takich z zycia spolecznego. Dla zdrajcow i lgarzy bedacych na uslugach wrogow Ojczyzny nie moze byc zadnej tolerancji, poblazania i udawania, ze wszystko jest ok.
Anonim 22.09.2023 13:13
Zielona Granica to film prawda. Nie to co rezimowe media pokazują
Anonim 25.09.2023 21:18
Anonim 22.09.2023 13:13 A skąd matole to wiesz ? Ktoś się pytał żołnierzy o cokolwiek ? Poza tym staranie się przejść lasem do obcego kraju to nic innego jak prrzestępstwo !
Anonim 22.09.2023 13:10
Kto pluje na polski mundur powinien być natychmiast zatrzymany!.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo