Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Zamordował nożem własnych dziadków

23-latek usłyszy dziś zarzuty zabójstwa swoich dziadków w Kamieniu Krajeńskim (Kujawsko-Pomorskie). W sobotę zaplanowana jest sekcja zwłok 74-letniej kobiety i 88-letniego mężczyzny, na których ciałach zidentyfikowano liczne rany kłute - dowiedzieli się dziennikarze w prokuraturze.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com / AJEL

Policja w Kamieniu Krajeńskim zatrzymała w czwartek 23-latka, który dokonał zabójstwa swoich dziadków. Mężczyzna sam zgłosił się na posterunek i poinformował o zbrodni.

O godzinie 10.30 w czwartek na posterunek policji w Kamieniu Krajeńskim przyszedł 23-letni mężczyzna, który poinformował funkcjonariuszy, że dokonał zbrodni zabójstwa swoich dziadków. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia w tej miejscowości i po wejściu do mieszkania zastali zwłoki 74-letniej kobiety oraz 88-letniego mężczyzny

 - poinformowała asp. szt. Aleksandra Bratz z KPP Sępólno Krajeńskie.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Tucholi.

Dziś zaplanowane są czynności z podejrzanym. Usłyszy on zarzuty popełnienia zabójstwa dwóch osób. Dodatkowo przedstawiony mu zostanie zarzut zabicia psa. Po złożeniu przez niego wyjaśnień - w zależności od ich treści - wykonywane będą dalsze niezbędne czynności w tej sprawie. Złożony zostanie także wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie tego mężczyzny

- przekazał zastępca prokuratora rejonowego Adam Andrejczuk.

Podkreślił, że w czwartek w wyniku przeprowadzonych oględzin w miejscu zdarzenia, odnaleziono dwa ciała. Na obu zidentyfikowano liczne rany kłute. "Co do mechanizmu ich powstania nie chciałbym się w tej chwili wypowiadać. Sekcja zwłok zaplanowana jest jutro w Zakładzie Medycyny Sądowej w Bydgoszczy" - powiedział prokurator.

Podejrzany w tej sprawie 23-latek miał ponaglać funkcjonariuszy po zatrzymaniu. Z relacji mediów wynika, że najprawdopodobniej zaplanował zbrodnię wcześniej. Do tej pory nie jest znany motyw jego działania.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#morderca #zabił dziadków #Kujawsko-Pomorskie

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mt
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo