Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Ugodził nożem trzy osoby. 17-latek usłyszał zarzuty

Zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia usłyszał 17-latek, który zaatakował nożem trzy osoby w Żukowie (woj. pomorskie) na Kaszubach. Nastolatek został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do osób pokrzywdzonych.

policja
fsHH - pixabay.com

Rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Karina Kamińska poinformowała, że w sobotę policjanci doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Kartuzach 17-latka, który usłyszał zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którym dokonał uszkodzenia ciała pozostałych uczestników tego zdarzenia.

"Prokurator Rejonowy w Kartuzach zastosował wobec mężczyzny dozór policji, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi"

- dodała Kamińska.

Śledczy przesłuchują świadków, analizują zebrany materiał dowodowy m.in. zapisy z kamer monitoringu jak również nagrania udostępnione przez świadków, na których zarejestrowany jest przebieg bójki.

W piątek rano policjanci zatrzymali 17-latka, który w parku w Żukowie ugodził nożem trzy osoby w wieku 14, 16 i 17 lat. Według wstępnych ustaleń policji, nastolatkowie zostali zaatakowani po godzinie 9. Zatrzymany 17-latek to ich kolega ze szkoły. Między uczniami doszło do nieporozumienia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP,

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

bm
Wczytuję ocenę...
Wideo