Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Transseksualista Rafalala miał zaatakować ukraińską młodzież. To nie pierwszy skandal z jego udziałem

Transseksualista Rafalala miał zaatakować ukraińskich nastolatków w Lublinie. Do prokuratury trafiło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, a do sieci - film z całego zajścia. To nie pierwszy skandal z tym człowiekiem w roli głównej.

Rafalala miał zaatakować Ukraińców
fot. X.com - Karolina Romanowska

Transseksualny celebryta Rafalala 14 lutego w Lublinie miał zaatakować nastoletnich Ukraińców. Nastolatkowie wracali ze szkoły, po czym natknęli się na Rafalalę i mężczyznę, który mu towarzyszył. Był z nimi też pies, który Ukraińcom przypominał najsłynniejszego w ich kraju czworonoga - Patrona. Zaczęli więc o nim mówić po ukraińsku. 

Wówczas Rafalala miał podejść do dzieci, uderzyć jednego z Ukraińców w twarz i ucho, a także zmuszać jednego z chłopców do klękania przed sobą i całowania po rękach. Kiedy chłopcy zaczęli uciekać, Rafalala krzyczeć miał, że są złodziejami, co było oczywistą nieprawdą. Na nagraniu widać, jak transseksualista biegnie za chłopcami z kijem. 

Do Prokuratury Okręgowej w Lublinie oraz do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie skierowane zostało zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez transseksualnego mężczyznę. 

Przedwczoraj, w centrum Lublina, trzech ukraińskich chłopców w wieku 15-16 lat, członków młodzieżówki Stowarzyszenia Pojednanie Polsko-Ukraińskie, zostało zaatakowanych przez agresywnego mężczyznę przebranego za kobietę. Jeden z chłopców został wielokrotnie uderzony w twarz, inny był gryziony przez psa napastnika, a trzeci, w szoku, próbował zrozumieć sytuację i nawiązać kontakt z czarnoskórym znajomym atakującego, który prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków. Do ataku doszło, ponieważ chłopcy rozmawiali między sobą po ukraińsku. Agresor, później zidentyfikowany jako agresywny transwestyta Rafalala, próbując sprowokować sytuację, zaczął nagrywać chłopców, goniąc ich z kijem i krzycząc oskarżenia o kradzież oraz wzywając ich do opuszczenia Polski. Jeden z zaatakowanych chłopców jest sierotą i bardzo aktywnym działaczem stowarzyszenia.

– relacjonuje Karolina Romanowska.

Rafalala, czyli trans-skandalista

To nie pierwszy skandal z udziałem transseksualisty znanego jako Rafalala. Wielokrotnie informowaliśmy na Niezalezna.pl o incydentach związanych z tym mężczyzną. W przeszłości w sieci pojawił się film, na którym widać, jak transseksualista Rafalala wulgarnie wyzywa przerażoną nastolatkę i oblewa ją kawą.

O Rafalali głośno było też w Sopocie. Media opisywały, jak to Rafalala wraz ze znajomym zaprosił poznanego przez internet mężczyznę do wynajętego mieszkania, gdzie następnie gość... został pobity i okradziony. Co jakiś czas w mediach głośno o wyskokach Rafalali i - jak widać - nie obyło się bez tego także w 2024 roku.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Rafalala #skandal #Lublin

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo