Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Starszy mężczyzna jechał z wnukiem. Zaatakowało go dwóch pijanych

Nawet do pięciu lat więzienia grozi 31- i 42-latkowi, którzy w Gorzowie Wlkp. zaatakowali seniora jadącego samochodem z wnukiem. Starszemu mężczyźnie pomógł policjant będący po służbie - poinformował dzisiaj mł. asp. Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

policja
Policja - Policja

Do zajścia doszło na gorzowskim osiedlu Europejskim. Starszy mężczyzna wiózł samochodem swojego wnuka. Kiedy zatrzymali się na jednym ze skrzyżowań, drzwi auta otworzyło dwóch pijanych mężczyzn.

Między seniorem, a nieznanymi mu mężczyznami doszło do kłótni, która szybko przerodziła się w rękoczyny. Agresorzy zaczęli bić starszego mężczyznę po głowie. Zauważył to będący w pobliskim sklepie policjant, który natychmiast zareagował, rozdzielił mężczyzn i nie pozwolił na dalszą agresję.

Zaraz potem na miejsce dojechał wezwany patrol. Funkcjonariusze zatrzymali agresywnych mężczyzn, którzy trafili do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut pobicia.

"Swoim zachowaniem sierż. sztab. Eryk Chmielewski udowodnił, że policjantem jest się bez przerwy, a policyjnej maksymie Pomagamy i Chronimy jest wierny nie tylko podczas służby, ale także w czasie wolnym" – zaznaczył mł. asp. Sławek. 

Oglądaj TV Republika na YouTube

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#policja #kryminalne

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
md
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo