Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Śmiertelne pobicie seniora w Trójmieście

Na trzy miesiące trafił do aresztu 36-latek podejrzany o śmiertelne pobicie 61-latka w Tczewie. Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni znali się wcześniej.

agresja pobicie pięść
pexels.com/pl-pl/@cottonbro/ - pexels.com

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Tczewie sierżant Katarzyna Ożóg poinformowała w poniedziałek, że policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu w jednym z mieszkań w Tczewie mężczyzny niedającego oznak życia. Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon 61-latka.

"Obrażeń na ciele zmarłego wskazywały, że do jego śmierci mogły przyczynić się inne osoby. Tczewscy kryminalni zatrzymali na terenie Trójmiasta mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. 36-latek został przewieziony do jednostki policji, a następnie usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, czego następstwem była śmierć pokrzywdzonego"

– dodała sierżant Ożóg.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni znali się wcześniej, jednak funkcjonariusze nadal pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#pobicie #policja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo