Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Śmierć czterolatki w Zagórzanach. Matka usłyszy zarzut zabójstwa

Trwa śledztwo prokuratury rejonowej w Gorlicach (Małopolskie) w sprawie śmierci czteroletniej dziewczynki w Zagórzanach. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek. Zastępca prokuratora rejonowego w Gorlicach Sławomir Korbielak przekazał, iż wydano postanowienie o postawieniu zarzutu zabójstwa. Usłyszy go matka dziecka.

policja
Zdjęcie ilustracyjne - Pixabay

W poniedziałek w Zagórzanach pod Gorlicami policja znalazła w domu ranne 40-latkę i jej czteroletnią córkę. Dziecka nie udało się uratować. Informacje o rannych dwóch osobach funkcjonariusze otrzymali z centrum powiadomienia ratunkowego. Podał je członek rodziny, który zauważył ranne przez okno domu.

„Wszczęliśmy śledztwo o przestępstwo z art. 148 par. 1 Kodeksu karnego, czyli zabójstwo. Wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów matce tej dziewczynki

– przekazał prokurator.

Poinformował, że kobieta przebywa w miejscowym szpitalu pod nadzorem policjantów. Do szpitala we wtorek udał się prokurator, aby wykonać czynności procesowe z zatrzymaną. „Czy te czynności dojdą do skutku, to już zależy od decyzji lekarzy” – dodał prokurator.

Na środę jest zaplanowana sekcja zwłok ofiary w zakładzie medycyny sądowej w Krakowie, która powinna dać odpowiedź o przyczynach zgonu dziewczynki. Prokuratura zamierza wnioskować do sądu o areszt tymczasowy dla matki. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#zabójstwo #policja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo