Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Śmierć czterech osób w Wielkanoc. Prokuratura wszczęła śledztwo

Prokuratura Rejonowa Warszawa - Ochota w Warszawie wszczęła śledztwo ws. śmierci czterech osób w jednym z domów w Ursusie. Zwłoki zostały znalezione w niedzielę wielkanocną. Jak przekazał rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Szymon Banna, podczas śledztwa badane będą przyczyny śmierci tych osób, w tym również możliwość targnięcia się sprawcy na własne życie.

Prokuratura
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Banna poinformował, że w dniach 31 marca i 1 kwietnia przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem prokuratora oraz biegłego lekarza medycyny sądowej. "Została podjęta już decyzja o przeprowadzaniu sekcji zwłok zmarłych osób. Z uwagi na dobro tego postępowania oraz trwające czynności procesowe przekazanie bliższych informacji nie jest możliwe" - przekazał rzecznik.

W niedzielę w jednym z domów jednorodzinnych na terenie stołecznego Ursusa ujawniono cztery ciała: dwóch kobiet i dwóch mężczyzn - informował prok. Szymon Banna. Dodał, że prokuratura nie wyklucza tzw. rozszerzonego samobójstwa.

Zwłoki ujawnione zostały przez członków dalszej rodziny.

Gdzie szukać pomocy?

Osoby w kryzysie emocjonalnym potrzebujące pomocy mogą ją uzyskać pod całodobowym numerem telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 lub w całodobowym Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym: 800 702 222.

Osoby dorosłe potrzebujące pomocy po stracie bliskich mogą uzyskać wsparcie pod numerem telefonu: 800 108 108, czynnym od poniedziałku do piątku od godz. 14 do 20.

Dzieci i młodzież w żałobie mogą uzyskać wsparcie pod numerem telefonu: 800 111 123, czynnym od poniedziałku do piątku od godz. 12 do 18.

W razie zagrożenia życia należy dzwonić pod numer 112.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#rozszerzone samobójstwo #prokuratura

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo