Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Rodzice i babcia kompletnie pijani. Co się stało z dwuletnim dzieckiem?

2-letnie dziecko znajdowało się pod opieką kompletnie pijanych rodziców. Co więcej, babcia, która chciała przejąć dziecko też była nietrzeźwa. Ostatecznie chłopiec trafił do wujka. Informację przekazała olsztyńska policja. Sytuacja miała miejsce w Olsztynie.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/192635

Jak podała w poniedziałek Paulina Żur z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji, olsztyńscy policjanci interweniowali w mieszkaniu, ponieważ mieli sygnał o zakłócaniu spokoju i porządku publicznego.

Na miejsce został wysłany patrol, by zweryfikować otrzymane zgłoszenie. Interweniujący funkcjonariusze w mieszkaniu zastali 25-latkę oraz 29-latka, którzy mieli pod opieką 2-letniego syna.

Od rodziców wyczuwalny był zapach alkoholu, dlatego zostali poddani badaniu alkomatem. Ten pokazał, że matka dziecka ma prawie 2 promile alkoholu, a ojciec 2,5 promila alkoholu. Na miejsce przyjechała matka 25-latki, która miała zaopiekować się chłopcem.

[polecam:https://niezalezna.pl/467158-tragedia-w-niemczech-13-miesieczna-dziewczynka-zginela-w-sklepie-budowlanym

Policjanci zbadali także jej trzeźwość. Okazała się że 57-latka była też pijana. Babcia miała 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ostatecznie 2-latka przekazano pod opiekę 28-letniemu wujkowi, który jako jedyny przyjechał na miejsce trzeźwy. Policjanci sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Olsztyn #dziecko #warmińsko-mazurskie

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

az
Wczytuję ocenę...
Wideo