Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Napastował kobiety we wrocławskich tramwajach. Trafi do aresztu

Na trzy miesiące aresztował wrocławski sąd Dominika Cz., któremu prokuratura zarzuca szereg napaści na kobiety we wrocławskich tramwajach, autobusach i galeriach handlowych.

Autor: md

Mężczyzna został zatrzymany przez policję w poniedziałek.

- Dominik Cz., oprócz napaści do której doszło 8 maja w tramwaju linii 33, odpowiedzialny jest za co najmniej osiem innych ataków do których doszło w ciągu ostatniego półrocza

– podała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu prok. Anna Placzek-Grzelak.

Prokuratura postawiła mężczyźnie dziewięć zarzutów spowodowania obrażeń i naruszenia nietykalności cielesnej atakowany kobiet, w tym jednej małoletniej.

- Prokurator uznał przy tym, iż sprawca działał publicznie i bez powodu, okazując rażące lekceważenie porządku prawnego. Zaatakowane kobiety w wyniku ciosów zadawanych im w głowę, twarz, brzuch i nogi doznały obrażeń ciała między innymi w postaci stłuczeń, rozcięcia wargi, podbiegnięć krwawych kończyn, rozcięcia naskórka, obrzęku i podbiegnięć krwawych okolic twarzy i innych” – podała rzeczniczka.

Autor: md

Źródło: niezalezna.pl, PAP