Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Makabryczne odkrycie w Wielkanoc. Na warszawskim Ursynowie znaleziono cztery ciała

W jednym z domu rodzinnych na terenie warszawskiego Ursynowa ujawniono ciała czterech osób - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna. Przekazał, że chodzi o zwłoki dwóch kobiet i dwóch mężczyzn. Prokuratura nie wyklucza rozszerzonego samobójstwa.

Policja
Bartosz Kalich - Gazeta Polska
"Ujawniono cztery ciała w jednym z budynków jednorodzinnych na terenie Ursusa; dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Prokurator w tym momencie prowadzi oględziny miejsca tego zdarzenia"

– powiedział Banna.

Dodał, że zwłoki ujawnione zostały przez członków dalszej rodziny.

Przedstawiciel prokuratury przekazał, że obecnie nie może udzielić zbyt wielu informacji na temat zdarzenia. Oględziny miejsca - jak przekazał - potrwają od kilku do kilkunastu godzin i dopiero po nich będzie można ustalić, co się tam mogło wydarzyć.

Dopytywany o wstępne hipotezy, przedstawiciel prokuratury wskazał, że "tutaj niewykluczone jest tzw. rozszerzone samobójstwo".

"Ale to bardzo wstępna hipoteza. Musimy przeprowadzić oględziny; zobaczyć, jak to dokładnie na miejscu zdarzenia wygląda i dopiero później po zakończeniu wstępnych czynności formułować jakieś hipotezy"

– dodał rzecznik.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#samobójstwo

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo