Bodnar kontra Giertych » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Dwaj mężczyźni podejrzani o obrót fentanylem - wpadli w ręce policji

Policjanci z Radomia i Żuromina zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 35 lat, podejrzanych o udział w obrocie fentanylem. Obaj zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat więzienia - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka mazowieckiej policji podinsp. Katarzyna Kucharska.

Policjant
policja.gov.pl - policja.gov.pl

Do zatrzymania, a następnie aresztowania dwóch mężczyzn w wieku 34 i 35 lat, podejrzanych o udział w obrocie fentanylem, który jest syntetycznym opioidem, doszło pod koniec minionego tygodnia w wyniku współpracy funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu i Komendy Powiatowej Policji w Żurominie - przekazała rzeczniczka mazowieckiej policji podinsp. Katarzyna Kucharska.

Jak dodała, obu mężczyzn, mieszkańców Żuromina, ujęto w centrum tego miasta, gdy jechali samochodem. "Policjanci zabezpieczyli przy zatrzymanych kilkadziesiąt plastrów przeciwbólowych, z których można pozyskać fentanyl" - podkreśliła podinsp. Kucharska.

Według rzeczniczki mazowieckiej policji, 34- i 35-latek zostali tymczasowo aresztowani przez Sąd Rejonowy w Mławie, przy czym grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. "Sprawa jest rozwojowa" - zaznaczyła podinsp. Kucharska.

Jak podała, dalsze czynności w ramach postępowania prowadzi wydział dochodzeniowo-śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mławie.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

dm
Wczytuję ocenę...
Wideo