Wojna w PSL zagrozi Tuskowi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Ciechanów: mężczyzna z raną postrzałową brzucha trafił do szpitala

39-letni mieszkaniec Warszawy trafił do szpitala w Ciechanowie z raną postrzałową brzucha. Przeszedł operację. Policja, która wyjaśnia okoliczności postrzelenia, zatrzymała do sprawy 38-latka, także mieszkańca stolicy. W ramach postępowania nikomu nie przedstawiono dotąd zarzutów.

Policja radiowóz
Bartosz Kalich - Gazeta Polska

Jak poinformowała we wtorek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie asp. Magda Zarembska, dzień wcześniej po północy odebrano zawiadomienie, że do tamtejszego szpitala został przyjęty 39-letni mieszkaniec Warszawy z raną postrzałową brzucha - mężczyzna przeszedł operację; jest nadal hospitalizowany.

"W związku ze sprawą jeszcze wczoraj w godzinach popołudniowych zatrzymany został 38-letni mieszkaniec Warszawy" - powiedziałaasp. Zarembska. Dodała, że w ramach wszczętego postępowania, jak dotąd, nikomu nie przedstawiono zarzutów. "Okoliczności, w jakich doszło do postrzelenia, są cały czas ustalane" - zaznaczyła.

Rzeczniczka ciechanowskiej policji zastrzegła, iż z uwagi na dobro wykonywanych aktualnie czynności, nie może udzielić szczegółowych informacji w tej sprawie.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#postrzał #brzuch #rana

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mm
Wczytuję ocenę...
Wideo