Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Koszmarna wpadka TVP Info. W dniu śmierci prof. Jadwigi Staniszkis, pomylono imię zmarłej

Śmierć prof. Jadwigi Staniszkis odnotowały wczoraj wszystkie ogólnopolskie media. Także TVP Info. Z tą różnica, że żegnano tam... '"Janinę". To kolejna głośna wpadka tej redakcji.

Wpadka TVP Info
zdjęcie - TVP Info

Prof. Jadwiga Staniszkis, wybitna socjolożka, analityczka polityczna zmarła w poniedziałek. W przyszłym tygodniu ukończyłaby 82 lata. Informację o śmierci profesor przekazała w poniedziałek po południu córka zmarłej, Joanna Staniszkis.

Ponad podziałami żegnają ją od wczoraj politycy.

W TVP Info także odnotowano wczoraj prof. Staniszkis. Zaliczono przy tym koszmarną wpadkę. Na pasku można było przeczytać: "nie żyje prof. Janina Staniszkis".

Marcowe zestawienie oglądalności przyniosło bardzo złe wiadomości dla TVP Info. Stacja spadła poza podium, której oglądalność w marcu tąpnęła o 71,74 proc. i wyniosła 1,30 proc. Ogromny awans - aż z ósmego miejsca na drugie - zanotowała Telewizja Republika. Dom Wolnego Słowa w marcu miał trzecią najwyższą miesięczną oglądalność w historii nadawania (2,94 proc. co oznacza aż wzrost aż o 3166,67 proc.). Liderem wśród kanałów była stacja TVN24, której średni dobowy udział wyniósł 6,21 proc., po wzroście względem analogicznego okresu rok wcześniej o 26,73 proc.

 

 Źródło: niezalezna.pl, X

 

#prof. Jadwiga Staniszkis

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
am
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo