Marsz Papieski 2023. Poseł Marek Suski w rozmowie z Niezalezna.pl: Musimy pokazać, że szanujemy naszą tradycję

"Zawsze Bóg, honor i Ojczyzna były na naszych sztandarach, a była próba zniszczenia naszej tożsamości, ataku na św. Jana Pawła II" - mówił w rozmowie z Niezalezna.pl poseł Marek Suski, który także uczestniczy w Marszu Papieskim w Warszawie, idąc w sektorze Klubów Gazety Polskiej.

Poseł Marek Suski uczestniczy w Marszu Papieskim
fot. Niezalezna.pl

O godzinie 11.00 rozpoczął się Marsz Papieski, który przemierza ulice Warszawy. W ten sposób oddajemy hołd świętemu Janowi Pawłowi II w 18. rocznicę jego śmierci. Do Warszawy przybyło tysiące Polaków, w tym oczywiście licznie zgromadzone i doskonale zorganizowane Kluby Gazety Polskiej.

Wśród uczestników marszu zauważyliśmy także wielu polityków. Pytany o to, dlaczego postanowił przyjść na Marsz Papieski, poseł Marek Suski podkreślił bez wahania: "Dlatego, że jesteśmy Polakami, że bronimy naszych tradycji".

Zawsze Bóg, honor i Ojczyzna były na naszych sztandarach, a była próba zniszczenia naszej tożsamości, ataku na św. Jana Pawła II. Musimy pokazać, że jesteśmy, że szanujemy naszą tradycję, że jesteśmy Polakami i nie damy się zniszczyć.

– powiedział w rozmowie z Niezalezna.pl.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Marek Suski #Marsz Papieski

Aleksander Mimier,Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo