Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

2 kwietnia Narodowy Marsz Papieski. Wspólnie bronimy dzieła Jana Pawła II. NOWY SPOT

Marsz Papieski, który przejdzie ulicami Warszawy, Krakowa i Szczecina w niedzielę drugiego kwietnia, będzie nie tylko wyrazem wdzięczności jego rodaków za pozostawioną im bogata schedę. Będzie świadectwem potrzeby tworzenia wielkiej wspólnoty i dowodem tego, że Polacy potrafią się zjednoczyć w obronie najważniejszych wartości. Narodowy Marsz Papieski jest wydarzeniem apolitycznym, niezależnym, adresowanym do wszystkich Polaków, dla których nauka papieża Polaka jest tym, co może być dla Polaków wspólne.

marszpapieski.pl

W Warszawie marsz wyruszy o godz. 11.00 z Ronda Dmowskiego, przejdzie ulicami: Marszałkowską, Królewską, Placem Piłsudskiego, Krakowskim Przedmieściem do Katedry Archidiecezjalnej przy ul. Świętojańskiej 8. Tam o godz. 12.30 odbędzie się Msza Święta, dostępna również dla wszystkich uczestników zebranych przy Placu Zamkowym.

Podpis, autor, źródło, licencja

Marsz krakowski planuje odtworzyć trasę Białego Marszu, który po zamachu na Ojca Świętego w 1981 roku zgromadził na krakowskich Błoniach  kilkaset tysięcy ludzi. Marsz szczeciński rozpocznie się Mszą Świętą w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Narodowy Marsz Papieski ma charakter apolityczny. Do udziału zapraszamy wszystkich.

Organizatorzy apelują o jednoczenie się wokół Marszu Warszawskiego, Krakowskiego i Szczecińskiego. Wszystkim nam zależy na tym, by trwale odbudować wielką polską wspólnotę, żeby swoim udziałem w tym wydarzeniu stworzyć wielki znak solidarności. Ci, którzy chcą dołączyć, poznać szczegóły i znaleźć środowiska organizujące wyjazd na marsz warszawski  z różnych miejsc w Polsce informacje znajdą na stronie: marszpapieski.pl oraz na grupie i wydarzeniu: marsz papieski na facebooku.

Kontakt dla mediów: Barbara Konarska – tel. 662885599, marszpapieski@gmail.com


Wszystkich chętnych do finansowego wsparcia wydarzenia zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce. 

Takie wydarzenie wiąże się jednak z wysokimi kosztami, z czego największe z nich to: profesjonalne nagłośnienie; druk plakatów i banerów; dystrybucja materiałów promocyjnych; ochrona i zabezpieczenie wydarzenia.

Dlatego prosimy Państwa o wsparcie organizacji Marszu Papieskiego! Każda złotówka pozwoli nam nadać wyjątkowego charakteru temu wydarzeniu.

Szczegóły dostępne poniżej [KLIKNIJ LINK]

 Źródło: Niezalezna.pl

 

#Jan Paweł II

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo