Tłuste koty Tuska, Hołowni, PSL i Lewicy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Konferencja Polska Przyszłości. Debata o Polonii, armii i "jawności życia publicznego" TRANSMISJA

We wtorek 3 października o 9.00 zapraszamy na transmisję na żywo z konferencji \"Polska Przyszłości\". W konferencji wezmą udział wiceministrowie polskiego rządu, którzy przedstawią sztandarowe projekty swoich resortów.

Instytut Libertatis

Udział w konferencji zapowiedzieli m.in.: Jan Dziedziczak (Ministerstwo Spraw Zagranicznych), Paweł Gruza (Ministerstwo Finansów), Bartosz Marczuk (Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej), Tomasz Zdzikot (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych) oraz Karol Okoński (Ministerstwo Cyfryzacji).

Chcemy uciec od medialnego, międzypartyjnego zgiełku i na poważnie, bez emocji, porozmawiać na temat strategicznych wyzwań stojących przez Polską w najbliższych latach, w perspektywie dłuższej niż kadencja. Zaprosiliśmy unikalny i absolutnie wyjątkowy zestaw gości - wiceministrów, którzy w polskich realiach w praktyce odpowiadają za wdrażanie strategicznych inicjatyw swoich resortów

– mówi Stanisław Wojtera, Prezes Instytutu Libertatis.

W trakcie konferencji poruszone zostaną bieżące tematy, takie jak: skutki oraz perspektywy programu 500 plus, transparencja podatkowa w Polsce i na świecie, nowa polityka wobec Polonii i Polaków za granicą, wyzwania dotyczące bezpieczeństwa Polski, problem jawności w życiu publicznym i prace nad elektronicznym dowodem osobistym. Prezentacjom wybranych projektów będzie towarzyszyła dyskusja ekspertów.

Instytut Libertatis to wolnościowy ośrodek ekspercki powołany w 2016 roku przez grono menedżerów, naukowców, publicystów i przedsiębiorców. Instytut organizuje wydarzenia dotyczące tematów istotnych dla tematyki wolności i rozwoju w sferze osobistej, gospodarczej, naukowej i kulturalnej. Prezesem Instytutu jest Stanisław Wojtera.

 Źródło: Niezależna.pl

 

#Polska przyszłości #Instytut Libertatis #Stream1

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo