Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Koncert Jana Pietrzaka pt. „Bar z piosenkami” – już w nadchodzący piątek

W najbliższy piątek (24.05.2024) o godz. 18.00 w warszawskim Domu Kultury WSM Żoliborz po raz kolejny wystąpi weteran sceny kabaretowej i legenda satyry - Jan Pietrzak.

Jan Pietrzak
Tomasz Hamrat - Gazeta Polska

Koncert „Bar z piosenkami” to wspaniała okazja na spotkanie z Janem Pietrzakiem, który obchodził niedawno 87 urodziny i nieprzerwanie od ponad 60 lat jest aktywnym artystą, twórcą piosenek, felietonów, satyrykiem – celnym komentatorem naszej rzeczywistości.

W programie nowe utwory z płyty pt. Dziękuję Ci Polsko” oraz znane i lubiane przeboje z dorobku artysty. Nie zabraknie wspomnień i komentarzy dotyczących spraw bieżących. Przewidziane są rozmowy przy barze oraz wspólne refreny.

Na miejscu - w Sklepie Gazety Polskiej - będzie można zakupić płyty, książki, koszulki. Przewidziany jest także czas na autografy. Przed i po koncercie istnieje również możliwość zakupu na miejscu przekąsek, ciastek lub gorących napojów.

Wstęp na wydarzenie jest płatny.

Bilety na koncert są dostępne na stronie www.kupbilecik.pl oraz www.bileteria-online.pl, a także stacjonarnie w Warszawie w księgarniach: Książnice ,ul Świętokrzyska 14, PWN przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 oraz w sklepach muzycznych Riff: ul. Bokserska 62A oraz Pl. Konstytucji 5.

W przypadku na ewentualnych wolnych miejsc, zakup biletów będzie możliwy także przed samym koncertem.

Koncert Jana PietrzakaStrefa Wolnego Słowa / mat. organizatora

 

 Źródło: mat. prasowy

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Okrasiński
Wczytuję ocenę...
Wideo