Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Kierwiński rozsyła pozwy. Jeden do Protasiewicza, który już zapowiada biegłych od uzależnień i nagłośnienia

To będzie fajny proces. Z biegłymi od uzależnień i techniki nagłośnieniowej + media - pisze Jacek Protasiewicz, odnosząc się do pozwu, który wkrótce otrzyma od Marcina Kierwińskiego. Z pociągnięciem do odpowiedzialności były szef MSWiA słowa dotrzymał, choć niewykluczone, że to Protasiewicz ponownie zwycięsko wyjdzie z tej konfrontacji.

Jacek Protasiewicz i Marcin Kierwiński
fot. Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Marcin Kierwiński wrócił wczoraj do feralnego dla niego Dnia Strażaka. Polityk - jeszcze jako minister spraw wewnętrznych i administracji - wygłosił przemówienie, prowokując falę komentarzy. Mnóstwo osób sugerowało, że polityk był pod wpływem alkoholu. Później Kierwiński opublikował zdjęcie z badania alkomatem, wskazujące, że miał być trzeźwy, choć i to zrodziło kolejne pytania.

Na antenie Polsat News przekazał, że zaczyna rozsyłać pozwy. - Jeden dotyczy byłego polityka - kiedyś Platformy - a aktualnie nie wiem. Chyba bez przynależności - powiedział Kierwiński, zdradzając, kogo dotyczą wspomniane pozwy. Na pytanie Bogdana Rymanowskiego, czy chodzi o Jacka Protasiewicza, kandydat do europarlamentu przytaknął.

Protasiewicz bezpardonowo kpił z polityka Platformy Obywatelskiej. O Kierwińskim napisał, że był „napruty jak Messerschmidt”. Po zapowiedzi wytoczenia procesu cywilnego, kpi dalej.

W ostatnim wpisie były wicewojewoda sarkastycznie pisze: „To była koszmarna noc. Po tym wywiadzie nie mogłem zasnąć. Ogarnął mnie jakiś straszny lęk. Wyobraziłem sobie,że będę skazany na loch głodowy, Madejowe łoże lub -co najgorsze - na garotę!”.

„A tak na serio-to będzie fajny proces. Z biegłymi od uzależnień i techniki nagłośnieniowej+media”

- zapowiada Protasiewicz.

 Źródło: niezalezna.pl, X

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

am
Wczytuję ocenę...
Wideo