Tortury zemstą za naruszenie wpływów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Każde pokolenie musi walczyć o Polskę. Piekarczyk: Nam przypadła pokojowa walka z instytucjami UE

- Każde pokolenie musi walczyć o niepodległość, o suwerenność, o Polskę. Niektóre pokolenia walczą z bronią w ręku o odzyskanie niepodległości, nam przypadła pokojowa walka z instytucjami unijnymi - mówi w rozmowie z portalem Niezalezna.pl publicysta, bard, koordynator zagranicznych klubów "Gazety Polskiej" Paweł Piekarczyk. I apeluje o uczestnictwo w demonstracji „Nie wygasicie Polski”: - Musimy się zebrać, musimy pokazać, że jesteśmy i musimy sami z siebie zmobilizować do bardzo poważnych działań.

Telewizja Republika

W piątek (1 października) w samo południe Kluby „Gazety Polskiej” będą demonstrować przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie w wielkiej manifestacji pod hasłem: „Nie wygasicie Polski”.

Pomysł rozpoczęcia protestów zrodził się w obliczu kolejnych decyzji KE i TSUE zmierzających wprost do pozbawienia Polski suwerenności – zarówno w sferze stanowienia prawa, jak i energetycznej – które noszą wszelkie znamiona szantażu.

- Każde pokolenie musi walczyć o niepodległość, o suwerenność, o Polskę. Niektóre pokolenia walczą z bronią w ręku o odzyskanie niepodległości, nam przypadła pokojowa walka z instytucjami unijnymi

- mówi w rozmowie z portalem Niezalezna.pl publicysta, bard, koordynator zagranicznych klubów "Gazety Polskiej" Paweł Piekarczyk.

- Musimy się zebrać, musimy pokazać, że jesteśmy i musimy sami z siebie zmobilizować się do bardzo poważnych działań

- wykazuje, zaznaczając, że temu właśnie "ma służyć nasza demonstracja w piątek (1 października) przed siedzibą Przedstawicielstwa UE w Polsce".

- Trzeba tam koniecznie być, bo to jest metoda na pokazanie tego, jak nam zależy. Wszystko, co się dzieje dookoła - na granicy z Białorusią, ciągłe rosyjskie prowokacje, ciągły nacisk na urządzanie Polski według życzeń elit europejskich - wymaga naszej twardej reakcji 

- podkreślił.

Ta demonstracja będzie znakomitym sposobem na pokazanie naszych nastrojów i na pokazanie naszej determinacji. Zapraszam

- dodał.

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wideo