Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Jarosław Krajewski dla niezalezna.pl dosadnie o Schetynie i jego przywództwie w Platformie

Grzegorz Schetyna mówił dziś o pomysłach Platformy Obywatelskiej na najbliższy czas. Wymienianiu kolejnych planowanych „wygranych wyborów” nie było końca. – Myślę, że Grzegorz Schetyna żyje w swoim matriksie i równoległej rzeczywistości, którą tworzy na potrzeby trzymania w ryzach partii politycznej Platforma Obywatelska – ocenił w rozmowie z niezalezna.pl Jarosław Krajewski, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Szef PO był pytany dziś, czy będzie kandydatem PO w wyborach na premiera, a obecny szef Rady Europejskiej Donald Tusk zostanie kandydatem Platformy na prezydenta. Schetyna w tym momencie zaczął snuć opowieści. Mówił, że planem partii jest "wygrać wybory samorządowe, wygrać wybory europejskie, wygrać wybory parlamentarne i później zaproponować - być może - wracającemu z Brukseli Donaldowi Tuskowi" zostanie kandydatem PO na prezydenta.

Poseł Jarosław Krajewski w rozmowie z niezalezna.pl przypomniał, że Platforma jest opozycją totalną, która nie ma pomysłu, który może zaproponować Polakom.

Jeżeli zwrócimy uwagę na fakty, to wiemy o tym, że Platforma Obywatelska nie ma żadnego programu, nie ma żadnego pomysłu - nie jest opozycją konstruktywną, a opozycją totalną. Myślę, że dla wielu Polaków PO jest partią, która jest skompromitowana poprzez osiem lat swoich rządów i wiele afer, takich jak Amber Gold, czy brak wpływów do budżetu państwa w wysokości ponad 200 mld zł z tytułu podatków

– powiedział nam poseł PiS.

Według naszego rozmówcy Schetyna usiłuje pokazać swoją pozycję w PO.

Wydaje mi się, że Grzegorz Schetyna zaklina rzeczywistość, żeby potwierdzać za każdym razem potrzebę zasiadania na stanowisku przewodniczącego PO, bo nie jest to tajemnica, że wiele środowisk w samej Platformie kontestuje przewodniczącego Schetynę i zastanawiają się, kto powinien być po nim przewodniczącym Platformy Obywatelskiej. Myślę, że to jest problem wewnętrzny PO, ale zdaje mi się, że Polacy mają ważniejsze sprawy na głowie, niż walki wewnętrzne w Platformie Obywatelskiej

– powiedział nam Jarosław Krajewski.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#walki wewnętrzne #Polacy #program PO #przewodniczący #szef PO #Platofrma Obywatelska #Grzegorz Schetyna #PO

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo