Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Definicja totalnej opozycji w pigułce: Tomczyk podziękował za kampanię wszystkim, poza... Dudą

- Chciałbym wszystkim konkurentom i sztabom podziękować za walkę fair. Niestety, nie mogę tego powiedzieć o sztabie Dudy, o przegranym procesie, o tym, co działo się w TVP - powiedział w TVN24 szef sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego, Cezary Tomczyk. Przypomnijmy, że kiedy poprzednia kandydatka KO na prezydenta, Małgorzata Kidawa-Błońska, zrezygnowała z udziału w wyborach, prezydent Andrzej Duda podziękował jej za kulturalną rywalizację.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę w godzinach od 7:00 do 21:00.

Cisza wyborcza w Polsce rozpocznie się w piątek o północy, a zakończy w niedzielę o godz. 21. Wówczas będą mogły być publikowane sondaże exit poll.

Co za tym idzie, dzisiaj ostatni dzień kampanii wyborczej. Za walkę w niej podziękował na antenie TVN24 Cezary Tomczyk, szef sztabu wyborczego kandydata KO na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego. Niestety, w ocenie posła, takie podziękowania nie należą się ubiegającemu się o reelekcję prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim konkurentom za tę walkę, dlatego że my się możemy często różnić z konkurentami, którzy są po stronie opozycji, ale dzisiaj właśnie to, że ci konkurenci i wszyscy do samego końca ciężko pracujemy, gwarantuje, że frekwencja w tych wyborach będzie wysoka. Ona musi być wysoka, dlatego że Polacy zasługują na zmianę. Chciałbym wszystkim konkurentom i sztabom podziękować za walkę fair. Niestety, nie mogę tego powiedzieć o sztabie Andrzeja Dudy, o przegranym procesie, o tym, co działo się w TVP. Za to dziękować nie mogę

- powiedział Tomczyk.

Taka postawa polityka KO, to kontrast do postawy, jaką zaprezentował niedawno prezydent Andrzej Duda, kiedy poprzednia kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta, Małgorzata Kidawa-Błońska, zrezygnowała z udziału w wyborach. Wówczas prezydent podziękował jej za kulturalną rywalizację.

 Źródło: TVN24, 300polityka.pl, niezalezna.pl

 

#wybory prezydenckie #kampania wyborcza #Andrzej Duda #Cezary Tomczyk

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
lml
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo