Tortury zemstą za naruszenie wpływów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Czarnoskóry mężczyzna odgraża się i wywija maczetą. Nagranie z Poznania? "Wystarczyło pół roku". WIDEO

W sieci coraz szerzej niesie się krótkie nagranie, które miało zostać nagrane blisko Starego Rynku w Poznaniu. Słychać, jak czarnoskóry mężczyzna z nożem odgraża się niewidocznej na filmie osobie. „Tysiące migrantów nielegalnie przerzuconych z Niemiec do Polski” – pisze pod filmem Dariusz Matecki.

Czarnoskóry mężczyzna groził nożem
zrzut ekranu - x.com

Od czwartku w sieci internauci przerzucają się nagraniem, mającym pochodzić ze stolicy Wielkopolski. Rozmowa jest prawdopodobnie w języku angielskim - padają wyzwiska i wulgaryzmy.

Na nagranie zareagował poseł Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Matecki. „Poznań. Wystarczyło pół roku. Murzyn z maczetą. Wcześniej w Warszawie murzyn skaczący po samochodach. Tysiące migrantów nielegalnie przerzuconych z Niemiec do Polski” - czytamy.

Kilka dni temu opisaliśmy sytaucję z Warszawy. Na tamtym nagraniach widać, jak czarnoskóry mężczyzna demoluje auta zaparkowane wzdłuż ulicy. Po chwili uwagę kieruje na przejeżdżające auta. Zatrzymuje jedno z nich, uderza w maskę i ustępuje drogi.

Zaraz po tym chwyta z ramię przejeżdżającego mężczyznę na hulajnodze; ten traci równowagę i upada na krawężnik. Po wymianie zdań i reakcji ochrony salonu samochodowego, czarnoskóry mężczyzna się oddala, a nagranie kończy.

 Źródło: niezalezna.pl, X

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

am
Wczytuję ocenę...
Wideo