Ciała dwóch osób znalezione w samochodzie

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają sprawę śmierci kobiety i mężczyzny, których znaleziono martwych w pow. wschowskim (woj. lubuskie). Ich ciała znajdowały się w samochodzie stojącym na polnej drodze – poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/AndrzejRembowski

Na samochód, w którym znajdowały się dwie osoby nie dające oznak życia, natknęła się w sobotę (29 kwietnia br.), ok. godz. 14 przypadkowa osoba. Świadek ten natychmiast wezwał policję. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny i kobiety znajdujących się w aucie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mamy do czynienia ze zdarzeniem o charakterze kryminalnym. Na miejscu trwają czynności z udziałem wielu specjalistów, które są prowadzone pod nadzorem prokuratora

– powiedział Maludy.

Dodał, że są wykonywane m.in. oględziny ciał i samochodu, są zbierane i zabezpieczane ślady kryminalistyczne oraz jest sprawdzany pobliski teren. Na miejscu pracuje m.in. biegły patomorfolog oraz specjaliści z laboratorium kryminalistycznego KWP w Gorzowie Wlkp.

- Po zakończeniu pracy w terenie, ciała zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok w celu ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu kobiety i mężczyzny – powiedział Maludy.

Informację o odnalezieniu ciał kobiety i mężczyzny pierwszy przekazał portal RMF24.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
md
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo