Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Łzy wzruszenia! Tata-policjant wrócił ze służby przy granicy. ZOBACZ, jak przywitały go dzieci

Polska policja opublikowała wzruszający film. Widać na nim, jak policjant Zbigniew Niewiadomski wraca do domu po kilku tygodniach służby przy granicy z Białorusią. Reakcja jego dzieci mówi sama za siebie. Oglądając ten film, warto mieć w pobliżu chusteczki - wzrusza do łez!

Dzieci witają tatę-policjanta po jego powrocie z polsko-białoruskiej granicy
fot. Polska Policja

- Wybuch radości, łzy szczęścia i ulgi, że tata Policjant cały i zdrowy wrócił do domu po kilku tygodniach służby na granicy. Nie każdy bohater nosi pelerynę

- napisano na profilu twitterowym policji. Zamieszczono też film, który pokazuje reakcję dzieci policjanta Zbigniewa Niewiadomskiego, powracającego do domu po wielu tygodniach. Coś niesamowitego - to trzeba obejrzeć...

Stan wyjątkowy

Od początku roku Straż Graniczna zanotowała ponad 36 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej, z czego ok. 7 tys. w listopadzie, blisko 17,3 tys. w październiku, prawie 7,7 tys. we wrześniu i ponad 3,5 tys. w sierpniu. Od 2 września w związku z presją migracyjną w przygranicznym pasie z Białorusią w 183 miejscowościach woj. podlaskiego i lubelskiego obowiązuje stan wyjątkowy. Został on wprowadzony na 30 dni na mocy rozporządzenia prezydenta Andrzeja Dudy, wydanego na wniosek Rady Ministrów. Sejm zgodził się na przedłużenie stanu wyjątkowego o kolejne 60 dni.

Reżim Alaksandra Łukaszenki wykorzystuje migrantów do prowadzenia wojny hybrydowej. Agresywni przybysze z Bliskiego Wschodu są instruowani, jak atakować polskie służby. Uderzają w pilnujących polskiej granicy strażników, policjantów i żołnierzy. 

Do połowy przyszłego roku na odcinku granicy z Białorusią stanie stalowy płot zwieńczony drutem kolczastym i wzbogacony o urządzenia elektroniczne. Zapora o długości 180 km i 5,5 m wysokości powstanie na terenie Podlasia. Wzdłuż granicy zamontowane będą czujniki ruchu oraz kamery dzienne i nocne. Na terenie Lubelszczyzny naturalną zaporą jest rzeka Bug.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#policja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wideo