Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

"Barbaria", "Przegięcie na maksa". AgroUnia wylała gnojówkę na... Rondo Żołnierzy Niezłomnych

AgroUnia, kierowana przez kontrowersyjnego lidera Michała Kołodziejczaka, wylała dziś gnojówkę... na Rondzie Żołnierzy Niezłomnych w Sieradzu. Za akcję tę pochwalił ich "Świat rolnika" - portal kierowany przez futrzarza Szczepana Wójcika. Internauci - nawet ci, którzy sympatyzowali z dzisiejszym protestem środowisk "futrzarskich" - nie kryją oburzenia.

AgroUnia/Twitter - Świat Rolnika

Dziś w kilkudziesięciu miejscach na drogach w całym kraju występowały utrudnienia w ruchu w związku z organizowanym protestem "rolników" - czyli przede wszystkim hodowców z branży futrzarskiej. Po drogach poruszały się kolumny ciągników rolniczych, w niektórych miejscach protestujący blokowali przejazd.

Protestujący "rolnicy" weszli m.in. do biura posła Prawa i Sprawiedliwości Antoniego Macierewicza, wnosząc tam także taczkę z obornikiem. Z kolei przed biurem Przemysława Czarnka postawiono budę dla psa.

Ale szczytem chamstwa było wylanie gnojówki na Rondzie Żołnierzy Niezłomnych w Sieradzu. AgroUnia pochwaliła się tą akcją w internecie, a słowa pochwały skierował wobec uczestników portal Szczepana Wójcika Świat Rolnika:

Internauci - nawet sympatyzujący z dzisiejszym protestem - byli jednak krytyczni wobec haniebnej akcji AgroUnii:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo