Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Awantura obcokrajowców w Gnieźnie. Jeden z nich ugodzony nożem

Do awantury między dwoma obcokrajowcami doszło w nocy z soboty na niedzielę w Gnieźnie. W trakcie zdarzenia 45-letni Argentyńczyk został ugodzony nożem. W sprawie zatrzymano 50-letniego obywatela Kolumbii.

Nożownik
Tumisu - pixabay.com

Oficer prasowa KPP w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska powiedziała PAP, że służby odebrały zgłoszenie o zdarzeniu ok. 4.20 w nocy z soboty na niedzielę. Zgłoszenie dotyczyło awantury, która miała miejsce w jednym z mieszkań w centrum miasta.

„Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego udali się na miejsce. Tam, jak się okazało, doszło do awantury, nieporozumień pomiędzy dwoma obcokrajowcami. W wyniku tej awantury jeden z nich został ugodzony nożem"

– powiedziała.

Dodała, że pokrzywdzony 45-letni obywatel Argentyny trafił do szpitala. Natomiast sprawca - starszy o pięć lat Kolumbijczyk – został zatrzymany przez policję.

Osińska zaznaczyła, że decyzją prokuratora w sprawie wszczęte zostało postępowanie z art. 157 par. 2, czyli naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia trwającego nie dłużej niż 7 dni.

 Źródło: pap, niezalezna.pl

 

#awantura #obcokrajowcy #Gniezno #nożownik

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

luk
Wczytuję ocenę...
Wideo