Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Akcja "Gazety Polskiej" - wytnij, sklej i wyślij kopertę marszałkowi Tomaszowi Grodzkiemu

Do dzieła! Marszałek Grodzki bez koperty jest jak Wałęsa bez kuponów totolotka, Kwaśniewski bez flaszki albo Tusk bez Angeli Merkel, jednym słowem czuje się nieswojo bez czegoś, co dotąd towarzyszyło mu w życiu. W najbliższym, środowym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska" znajdą Państwo specjalną kopertę, którą można wysłać Tomaszowi Grodzkiemu.

Niełatwe jest życie marszałka, który od czasu ówczesnych kontaktów z pacjentami zgolił wąsy, jednak i tak został rozpoznany. Ale możemy przyczynić się do tego, by trzecia osoba w państwie odzyskała niezbędny do sprawowania funkcji, w tym walki o wolne sądy w Europie, spokój.

Przepis jest prosty: wydrukowaną w najbliższym numerze tygodnika "Gazeta Polska" (w kioskach od środy 8 stycznia) wycinamy i sklejamy, a następnie wypełniamy ją tak hojnie, jak tylko nas stać (redakcja "GP" zaleca włożenie do niej niezwykle specjalnego banknotu publikowanego w tygodniku). I wysyłamy pod adres podany na kopercie. 

Niech koperty od nikogo z nas nie zabraknie, by marszałek mógł pochwalić się masowym poparciem w swoim kolejnym orędziu! - zachęca redakcja "GP".

"Gazeta Polska" w kioskach już od środy 8 stycznia. Nie przegap!

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo