Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Absurdalne zarzuty Kołodziejczaka w stronę TV Republika: „Stoicie za tym, że Polsce robiony jest negatywny PR"

Dzisiaj podczas konferencji prasowej Ministerstwa Rolnictwa, podczas odpowiedzi na pytanie dziennikarza TV Republika, Michał Kołodziejczak wytoczył przeciw stacji absurdalne zarzuty. Wiceminister zarzucił TV Republika "podkręcanie". - Stoicie za tym, że Polsce robiony jest negatywny piar chociażby z tymi różnymi transparentami, bo nie zdziwiłbym się, że podkręcanie nastrojów będzie w taki sposób wykorzystywane - powiedział.

Michał Kołodziejczak
screenshot - TV Republika

Dzisiaj podczas konferencji prasowej kierownictwa MRiRW, dziennikarz TV Republika, Łukasz Żmuda, zadał dwa pytania - dotyczące planu spotkań ministrów w Brukseli oraz o jasne stanowisko Ministerstwa Rolnictwa wobec głównych postulatów protestujących rolników - dotyczących Zielonego Ładu i wwozu towarów z Ukrainy.

Na pierwsze z pytań odpowiedział minister Czesław Siekierski, a gdy przyszło do odpowiedzi na drugie pytanie, swoje show rozpoczął wiceminister Michał Kołodziejczak, który zarzucił TV Republika "podkręcanie" atmosfery. Skrytykował gości jednego z programów stacji, twierdząc, że rolnicy "będą wykorzystywani przez takich ludzi".

-  Podkręcacie i stoicie za tym, że Polsce robiony jest negatywny piar chociażby z tymi różnymi transparentami, bo nie zdziwiłbym się, że podkręcanie nastrojów będzie w taki sposób wykorzystywane

– wypalił Kołodziejczak.

Dziennikarz odpowiedział, że to obecny wiceminister nazywany był "zdrajcą rolników" i palono koszulki Agrounii. Kołodziejczak odparł, że "robił to gość" TV Republika. Chodziło prawdopodobnie o Mariusza Borowiaka, który był w przeszłości aktywnym członkiem Agrounii i znajdował się w konflikcie z Kołodziejczakiem m.in. w kwestii przywództwa ruchu.

W dalszej części swojej wypowiedzi Michał Kołodziejczak butnie reagował na pytanie dziennikarza i zaczął odpytywać go w temacie embarga towarów z Ukrainy.

 

 Źródło: TV Republika, niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo