„To co chcecie w parlamencie, macie teraz w tym momencie” - usłyszał Schetyna. WIDEO

Grzegorz Schetyna nie może chyba nazwać udanym mijającego dnia. Podczas pobytu w Tarnowie musiał słuchać niepochlebnych okrzyków pod swoim adresem.

facebook.pl/printscreen
Grzegorz Schetyna nie może chyba nazwać udanym mijającego dnia. Podczas pobytu w Tarnowie musiał słuchać niepochlebnych okrzyków pod swoim adresem. Spotkanie z udziałem polityków i zwolenników PO miało dotyczyć protestu totalnej opozycji w parlamencie oraz aktualnej sytuacji w Polsce i w Europie. 

Wystąpienie przewodniczącego Platformy kilkukrotnie zostało zakłócone przez grupę ludzi. Krzyczeli oni m.in. „to, co chcecie w parlamencie, macie właśnie w tym momencie”, „Raz dwa trzy, niemieckie psy”, „Byłeś w ZOMO, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą” oraz „To co chcecie w parlamencie macie teraz w tym momencie” - informuje portal 300polityka.pl.

W pewnym momencie, podczas spotkania w Tarnowie, transmitowanego na żywo na Facebooku, można usłyszeć głosy młodych ludzi. Schetyna próbuje ich zbyć.

Na tym polega demokracja w Polsce, że to, co jest dozwolone, jest dopuszczone. Natomiast, nie można tolerować chamstwa...

- powiedział szef PO.

Właśnie, nie można tolerować chamstwa!

- słychać krzyk spoza kadru. 

Na tym właśnie polega różnica, że wy zakrywacie swoje twarze. Jesteście tchórzami. Boicie się podać swoje nazwisko i zadać pytanie

- stwierdził Schetyna. I ciągnął swój wywód:

Nie zmienia to faktu, że to co najważniejsze, jak wykorzystywać...

...Polaków

- wszedł mu w słowo jeden z manifestantów. 

... Szanse obecności w Unii Europejskiej, wpływu na nową sytuację, na nowe miejsce polskiej obecności w Europie

- stwierdził wyraźnie zmieszany lider Platformy.Po chwili grupa manifestantów zaczęła wznosić okrzyki: „Raz dwa trzy, niemieckie psy!” oraz „To co chcecie w parlamencie macie teraz w tym momencie”

Transmisję online ze spotkania można było obejrzeć na Facebooku (incydent od około 7 - 8 minuty):

 Źródło: facebook.pl,300polityka.pl

 

#Tarnów #PO #Grzegorz Schetyna

pb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo