Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Oni chcą zamachu stanu! - jest nawet instrukcja "Co musi się stać, żeby powstał Majdan"

"Nośny społecznie powód, który zmobilizuje MŁODZIEŻ. Starzy na mrozie nie wysiedzą. (...) Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów.

Twitter.com
"Nośny społecznie powód, który zmobilizuje MŁODZIEŻ. Starzy na mrozie nie wysiedzą. (...) Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. POSŁOWIE muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką "Biuro poselskie", żeby zapewnić immunitet (...)  Oddziały SAMOOBRONY. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji. Stała obecność ARTYSTÓW na scenie i wsparcie DUCHOWNYCH" - taką "Małą Instrukcję" co musi się stać, żeby powstał Majdan" - napisał na Facebooku Michał Broniatowski, redaktor naczelny miesięcznika Forbes, jeden z bohaterów książki "Resortowe Dzieci".

Opozycja i ich sympatycy już nawet nie ukrywają o co im chodzi.

Wpis Michała Broniatowskiego:

1. Nośny społecznie powód, który zmobilizuje MŁODZIEŻ. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia 
2. Duży PLAC w centrum miasta (Plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych... 
3. Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. POSŁOWIE muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką "Biuro poselskie", żeby zapewnić immunitet
4. Namioty należy stawiać jak OBÓZ WAROWNY. Plus przenośne toalety i zapas drewna. 
5. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień MILION ludzi demonstruje na placu i w okolicach. 
6. RADA MAJDANU czyli przedstawiciele demonstrantów i LIDERZY ZJEDNOCZONEJ OPOZYCJI, którzy muszą jeszcze zorganizować FUNDUSZE na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp. 
7. Oddziały SAMOOBRONY. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji
8. Stała obecność ARTYSTÓW na scenie i wsparcie DUCHOWNYCH


"Jeśli coś pominąłem, to proszę innych świadków o uzupełnienia"  - zakończył wpis  Broniatowski.

Na twitterze  pojawiły się krytyczne komentarze:Dlaczego Michał Broniatowski znalazł się w książce "Resortowe Dzieci"?  Jego ojciec Mieczysław Broniatowski został skazany w 1935 r. na półtora roku więzienia za działalność komunistyczną, brał też udział w wojnie domowej w Hiszpanii. Po 1945 był kierownikiem Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Warszawie, z ramienia którego organizował struktury powiatowe UB m. in. w Płocku i wojewódzkie w Rzeszowie. Był też dyrektorem Centralnej Szkoły Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w Łodzi, dyrektor Biura Społeczno-Administracyjnego URM, dyrektor Departamentu Społeczno-Administracyjnego MSW.  Matka Henryka Broniatowska od 1943 r. służyła w Ludowym Wojsku Polskim jako oficer polityczno-wychowawczy. W latach 1946-1947 była Dyrektorem Domu Propagandy PPR w Łodzi, a następnie pracownikiem Wydziału Propagandy KC PZPR. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#instrukcja #Majdan #Sejm #Michał Broniatowski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
JW
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo