Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Działaczka KOD: obca jest nam nienawiść do PiS. Przypominamy wyzwiska i transparenty

Działaczka Komitetu Obrony Demokracji najwyraźniej odleciała. Na antenie Telewizji Republika przekonywała, że KOD nie żywi nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Działaczka Komitetu Obrony Demokracji najwyraźniej odleciała. Na antenie Telewizji Republika przekonywała, że KOD nie żywi nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości. – Część członków nie ukrywa niechęci personalnie do prezesa PiS, ale absolutnie nie o to nam chodzi. (…) Nie ma to nic wspólnego ze zwierzęcą nienawiścią – mówiła w „Republice na żywo” Beata Kolis z Zarządu Głównego KOD. 

Żeby zweryfikować słowa działaczki, wystarczy obejrzeć dowolny film z demonstracji tejże organizacji.

Łączy ich nienawiść do Kaczyńskiego - nasz reporter z kamerą na marszu KOD. ZOBACZ WIDEO! 

Część członków nie ukrywa niechęci personalnie do prezesa PiS, ale absolutnie nie o to nam chodzi. My cały czas powtarzamy, ze szanujemy wynik demokratycznych wyborów, szanujemy ustrój, nie odpowiadają nam skutki takiego, a nie innego wyboru, czyli krótko mówiąc łamanie konstytucji, ale nie ma to nic wspólnego ze zwierzęcą nienawiści

– mówiła Kolis.

Warto przypomnieć rozmowy KOD o wypadku prezydenta Andrzeja Dudy: "Życzę mu śmierci w męczarniach" - pisano na Facebooku.

PiS trzeba wywieźć do Oświęcimia i wytruć - mówiła jedna z uczestniczek marszu KOD. Ale przecież "KOD łączy, a nie dzieli" - jak mówił Mateusz Kijowski.

Na marszach niejednokrotnie atakowano również i dziennikarzy. Dziwne, że po stronie mediów atakujących obecny rząd nie było „strat”.

TYLKO U NAS! Bluzgi, atak na reporterów, pochwała Jaruzelskiego. Tak było na marszu KOD WIDEO

Reporter TV Trwam zaatakowany na pikiecie KOD
 

 Źródło: telewizjarepublika.pl,niezalezna.pl

 

#nienawiść #PiS #marsz #KOD

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mg
Wczytuję ocenę...
Wideo