Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Telewizja z Niemiec była w kościele św. Anny. Wiedzieli o prowokacji?

Niedawno niemiecka telewizja państwowa ZDF przygotowała materiał, w którym premier Beatę Szydło przedstawiono wśród kontrowersyjnych polityków, takich jak nacjonalistyczną Marine Le Pen oraz p

facebook.com/anna.zawadzka
Niedawno niemiecka telewizja państwowa ZDF przygotowała materiał, w którym premier Beatę Szydło przedstawiono wśród kontrowersyjnych polityków, takich jak nacjonalistyczną Marine Le Pen oraz populistycznego miliardera Donalda Trumpa. Jak ustaliła „Gazeta Polska Codziennie”, to również ta sama telewizja prosiła o pozwolenie na wejście do warszawskiego kościoła św. Anny na mszę, w czasie której doszło do prowokacji z udziałem lewackich działaczek proaborcyjnych. ZDF wyemitowała materiał na temat wydarzeń w świątyni.

Jak pisał portal niezalezna.pl, kościół św. Anny w Warszawie został wykorzystany do perfidnej prowokacji. Podczas odczytywania listu biskupów dotyczącego aborcji, ze świątyni zaczęło ostentacyjnie wychodzić kilka kobiet. Okazuje się, że była to ustawka. W awanturę zamieszana jest Anna Zawadzka, feministka, która w wyborach do Parlamentu Europejskiego startowała z poparciem „Partii Kobiet”.

Tymczasem dziennikarka „Gazety Polskiej Codziennie” Sabina Treffler ustaliła, że z działaczkami proaborcyjnymi w kościele obecna była... niemiecka telewizja ZDF. Dziennikarka „GPC” zapytała rzecznika Archidiecezji Warszawskiej ks. Przemysława Śliwińskiego, która telewizja zwracała się o pozwolenie na nagrywanie mszy tego dnia w Kościele św. Anny?Jak podał zastępca red. nacz. Polskiego Radia dla Zagranicy, Sławomir Sieradzki, ZDF również pokazała już materiał z prowokacji.


Faktycznie, protest wiernych...CZYTAJ WIĘCEJ: Prowokacja w kościele św. Anny. Jest zawiadomienie o przestępstwie

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mn
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo