Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Premier Kopacz podpisuje porozumienie ze związkowcami. W tym samym czasie policja pacyfikuje manifestację górników

Premier Ewa Kopacz zaakceptowała treść porozumienia wypracowanego przez stronę rządową i górnicze związki zawodowe – informuje kancelaria premiera.

skreen tvp info
Premier Ewa Kopacz zaakceptowała treść porozumienia wypracowanego przez stronę rządową i górnicze związki zawodowe – informuje kancelaria premiera. Dokładnie w tym samym czasie, w którym w Katowicach liderzy związkowi ustalają warunki porozumienia z rządem – w Zabrzu trwają zmasowane działania policji. Funkcjonariusze zatrzymują kolejnych manifestantów, uczestniczących w antyrządowym proteście.

Zatrzymują niewinnych ludzi, przy mnie zatrzymali górnika, mówiąc że obrażał funkcjonariuszy. To nieprawda! – mówi kobieta w rozmowie z TVP Info. Obrazki z transmisji tej stacji nie pozostawiają wątpliwości. Policja aktywnie tłumi manifestację w ZabrzuPremier Ewa Kopacz udała się na Śląsk, by podpisać porozumienie z przedstawicielami związków zawodowych górników. Podpisanie porozumienia zaplanowano w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. – Po podpisaniu porozumienia odbędzie się konferencja prasowa premier Ewy Kopacz, pełnomocnika rządu ds. restrukturyzacji górnictwa Wojciecha Kowalczyka oraz szefa śląsko-dąbrowskiej Solidarności Dominika Kolorza – informuje urząd pani premier.

 Źródło: niezalezna.pl,tvp.info

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

sp
Wczytuję ocenę...
Wideo