Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Putin jako ikona popkultury. Żałosna próba ocieplenia wizerunku władcy Kremla

Światowe, w tym polskie, lewactwo uwielbia paradować w koszulkach z Che Guevarą.

Autor:

Światowe, w tym polskie, lewactwo uwielbia paradować w koszulkach z Che Guevarą. Dzięki rosyjskim „projektantom mody”, którzy w obrzydliwy sposób podlizują się Władimirowi Putinowi, lewacy wszystkich krajów będą mogli zafundować sobie t-shirt na zmianę.

RMF FM informuje, że w moskiewskim ekskluzywnym domu towarowym przy Placu Czerwonym pojawiły się koszulki z podobizną Putina. Korespondent radia podaje, że do stoiska z t-shirtami ustawia się kolejka.

Młodzi projektanci z Rosji opracowali 15 wzorów koszulek, które przedstawiają m.in Putina na koniu z hasłem „nas nie dogonią”, Putina w czarnych okularach oraz Putina wypoczywającego na Krymie.

Jak podaje RMF FM, Kreml oficjalnie za koszulkową akcją nie stoi, jednak nie ma nic przeciwko temu, by Putin był ikoną pop kultury.

Według doniesień korespondenta rozgłośni, niektórzy Rosjanie zamierzają kupić po kilkanaście koszulek, choć do tanich one nie należą. W przeliczeniu na złotówki kosztują około 120 złotych.


fot. vk.com/print screen


fot. vk.com/print screen

Autor:

Źródło: RMF FM,niezalezna.pl,vk.com

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane