Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

56-letni mężczyzna zginął w wypadku

56-letni mężczyzna zginął w wypadku na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Kamionka k. Wielunia (Łódzkie) – poinformował rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi st. kpt. Jędrzej Pawlak. Trasa jest zablokowana.

Autor:

Do wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 11:30 na 6. kilometrze DK 43 łączącej Wieluń z Częstochową.

Jak przekazał st. kpt. Pawlak, w zderzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zginął 56-latek. Druga osoba została ranna.

Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Jego okoliczności wyjaśnia policja. Na miejscu są też cztery zastępy straży pożarnej.

Trasa jest nieprzejezdna w obu kierunkach w miejscu wypadku, w miejscowości Kamionka w gm. Pątnów w powiecie wieluńskim. Wprowadzono objazdy drogami lokalnymi. Zdaniem drogowców utrudnienia mogą potrwać ok. trzech godzin. 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

NAJNOWSZE Polska