Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

III WIELKI WYJAZD NA WĘGRY – Ostatnia chwila na zapisy

Zbliżają się uroczystości upamiętniające rewolucję na Węgrzech w 1848 r. Z tej okazji 15 marca już po raz trzeci kluby „Gazety Polskiej” organizują Wielki Wyjazd na Węgry.

Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska
Zbliżają się uroczystości upamiętniające rewolucję na Węgrzech w 1848 r. Z tej okazji 15 marca już po raz trzeci kluby „Gazety Polskiej” organizują Wielki Wyjazd na Węgry. Pojechać może każdy, a w trakcie podróży pociągiem uczestnicy będą mogli spotkać się z przedstawicielami prawicowych mediów w Polsce, w tym z redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej” Tomaszem Sakiewiczem.

15 marca 1848 r. rozpoczęła się na Węgrzech rewolucja, która miała doprowadzić do wyzwolenia kraju spod panowania austriackiego. Teraz 15 marca jest na Węgrzech Świętem Narodowym. Z tej okazji już po raz trzeci kluby „Gazety Polskiej” organizują Wielki Wyjazd na Węgry. Podczas podróży pociągiem uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość spotkania i rozmowy z przedstawicielami najważniejszych prawicowych mediów w Polsce, którzy na bieżąco będą relacjonowali przebieg podróży do Budapesztu. W planie są liczne atrakcje, m.in. koncert z udziałem najznamienitszych polskich poetów, artystów i muzyków.

III Wielki Wyjazd na Węgry rozpocznie się 14 marca (wyjazd z Warszawy o godz. 12, następnie kolejno z Kielc, Krakowa, Bielska-Białej i Żywca), powrót 16 marca o godz. 19.45. Koszty wyjazdu: miejsca siedzące 330 zł, kuszetka 410 zł. Szczegóły dotyczące wyjazdu znajdą Państwo na stronie internetowej www.wielkiwyjazdnawegry.pl, pytania można kierować też na adres mejlowy solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl oraz pod numerem telefonu 506 938 677.

Prosimy o wpłaty na specjalne konto, które w ramach Fundacji Klubów Gazety Polskiej utworzyliśmy na tę okazję: ALIOR BANK 96 2490 0005 0000 4600 2802 2968. Jedźcie z nami!


 

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Dorota Łomicka
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo