Sakiewicz na manifestacji. "Precz z Tuskiem, precz z Millerem, Jarek premierem"

Piotr Duda zaproponował zwolnienie tego rządu. Popieramy i wspieramy - powiedział Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny Gazety Polskiej podczas wystąpienia na Placu Zamkowym.

Zbyszek Kaczmarek
Piotr Duda zaproponował zwolnienie tego rządu. Popieramy i wspieramy - powiedział Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny Gazety Polskiej podczas wystąpienia na Placu Zamkowym. Tam zebrali się uczestnicy dzisiejszej, wielkiej manifestacji przeciwko rządom Platformy Obywatelskiej. W demonstracji związkowców wspierali członkowie Klubów Gazety Polskiej.

Tomasz Sakiewicz zabrał głos zaraz po przewodniczącym Solidarności Piotrze Dudzie.

- Jestem wdzięczny, że mogę przemawiać po liderze Solidarności. Bo Solidarność to coś więcej niż związek. Solidarność to my wszyscy. Solidarność to odpowiedzialność za Polskę. Dzisiaj musimy wziąć odpowiedzialność za Polskę, bo ta Polska, którą proponuje Tuska, nie jest dobrym domem dla nas, jest domem dla złodziei i zdrajców. Oni się w tym domu dobrze czują.

Zobaczcie idziemy po was. Przyjdziemy i wyrzucimy. Dzisiaj ich trzeba dyscyplinarnie zwolnić. A za co? Za to, za co się zwalnia szkodzącego pracownika firmie. Za działanie na szkodę wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest Polska.

Piotr Duda zaproponował zwolnienie tego rządu. Popieramy i wspieramy. Mamy już wolne media. Gazetę Polską, Gazetę Polską Codziennie, Telewizję Trwam, Telewizję Republika, jest wiele niezależnych mediów, które mówią Polakom prawdę. Ale musimy połączyć siły: PiS, Kluby Gazety Polskiej i Solidarność. Aby Polska była lepsza.

Dzisiaj potrzeba nam takich polityków, którzy potrafią kochać Polskę. Musimy być razem: i Kluby Gazety Polskiej, i Radio Maryja, i Solidarność, i OPZZ, i PiS, i wszyscy, którzy kochają Polskę. Tylko wtedy da się obalić ten rząd.


Tomasz Sakiewicz na manifestacji - OBEJRZYJ FILM!

 Źródło: niezalezna.pl

 

pk,gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo