Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Niesiołowski chce, aby głodujące dzieci jadły szczaw. Czas, aby odszedł!

"Nie wierzę w dane dotyczące głodnych dzieci. Kiedyś jedzono szczaw i wszyscy byli najedzeni"  - stwierdził poseł Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski w programie Moniki Olejnik.

Michał Kołyga
"Nie wierzę w dane dotyczące głodnych dzieci. Kiedyś jedzono szczaw i wszyscy byli najedzeni"  - stwierdził poseł Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski w programie Moniki Olejnik.

To nie pierwsza skandaliczna wypowiedź polityka rządzącej partii, która uchodzi Niesiołowskiemu bezkarnie. Obrażanie politycznych rywali, dziennikarzy, a nawet fizyczna napaść na Ewę Stankiewicz nie spotkała się jak dotąd z żadnymi konsekwencjami. Sugerowanie jednak, że polskie dzieci powinny jeść szczaw skoro są głodne, to przekroczenie wszelkich granic. Nadszedł czas, aby zmusić Donalda Tuska do reakcji.

Zachęcamy do pisania maili do premiera Donalda Tuska, by jako przewodniczący Platformy Obywatelskiej odniósł się do absurdów wygłaszanych przez Niesiołowskiego. Wiadomości można wysyłać pod adres sprm@kprm.gov.pl (Sekretariat Prezesa Rady Ministrów) oraz kontakt@kprm.gov.pl (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów).

Oto proponowana przez nas treść maila:

Panie Premierze Donaldzie Tusku,
zwracam się do Pana jako przewodniczącego Platformy Obywatelskiej do niezwłocznego i ostatecznego wykluczenia posła na Sejm RP Stefana Niesiołowskiego z pańskiej partii oraz klubu parlamentarnego PO.

5 marca w programie Moniki Olejnik "Kropka Nad I" mówiąc o głodujących dzieciach w Polsce stwierdził: "Kiedyś jedzono szczaw i wszyscy byli najedzeni". Nie są to pierwsze tego rodzaju uwłaczające słowa z ust tego człowieka. Bronił Pan publicznie Stefana Niesiołowskiego przed wykluczeniem z Platformy zarówno gdy zaatakował fizycznie reżyserkę Ewę Stankiewicz, obrażał prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego, czy ostatnio gdy obraził bliską Panu ideologicznie reżyserkę Agnieszkę Holland.

W związku z powyższym mając na uwadze powagę urzędu Posła na Sejm Rzeczypospolitej oraz powagę państwa polskiego, apeluję by wyrzucił Pan Stefana Niesiołowskiego zarówno z pańskiej partii, jak i klubu parlamentarnego PO. Niezwłocznie i w trybie natychmiastowym.

obywatel Rzeczypospolitej.

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
niezalezna.pl
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo