Żandarmeria Wojskowa ściga prof. Biniendę!

Profesor Wiesław Binienda podkreślał wielokrotnie, że jest gotów podzielić się swoimi ustaleniami co do okoliczności katastrofy tragedii 10 kwietnia.

Profesor Wiesław Binienda podkreślał wielokrotnie, że jest gotów podzielić się swoimi ustaleniami co do okoliczności katastrofy tragedii 10 kwietnia. Także z wojskowymi prokuratorami prowadzącymi śledztwo smoleńskie. Ci jednak wysłali do domu jego bliskich… Żandarmerię Wojskową. Wierzymy, że to jedynie efekt niecierpliwości śledczych, którzy mają dość bazowania na raporcie komisji Millera i wreszcie chcą zapoznać się z opinią kompetentnego naukowca!!!

Z prof. Wiesławem Biniendą podczas jego pobytu w Polsce próbowała kontaktować się telefonicznie Prokuratura Wojskowa. Prokuratura wysłała również Żandarmerię Wojskową z wezwaniem do domu rodziny prof. Biniendy, w którym zatrzymał się podczas pobytu w kraju.

Profesor jest gotów do wyjaśnienia prokuratorom wyników swoich badań, ale chce aby dokonało się to w obecności przedstawicieli ambasady USA, ponieważ jest obywatelem amerykańskim. Źródło:

 

Wczytuję ocenę...
Komentarze (0)

Brak komentarzy. Napisz pierwszy!

Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo