Wpis Tygodnia: „Wykrzyczeć Smoleńsk”

Internauta o nicku „kat” jest autorem komentarza z 17 kwietnia nagrodzonego w konkursie „Wpis Tygodnia” organizowanym przez portal Niezależna.pl.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Internauta o nicku „kat” jest autorem komentarza z 17 kwietnia nagrodzonego w konkursie „Wpis Tygodnia” organizowanym przez portal Niezależna.pl.

„Wykrzyczeć Smoleńsk”

Wykrzyczmy Smoleńsk we wszystkich językach świata, stwórzmy specjalny fundusz, który wykupi płatne informacje w zagranicznej prasie i na portalach internetowych. Zmuśmy warszawskich współsprawców katastrofy smoleńskiej do DEBATY. Choć nie mamy twardych dowodów (są w Rosji), dzięki pracy setek ludzi już wiemy, że był w „katastrofie” udział osób trzecich.

Nie pozwólmy, aby sprawa Smoleńska ucichła, bo to jest klucz do obalenia nie-rządów Tuska. Stwórzmy listę współsprawców, fałszerzy i propagandzistów kłamstwa smoleńskiego. Niech nie czują się bezpieczni, niech wiedzą, że pamiętamy. Niech mają świadomość, że dopadnie ich sprawiedliwość jeszcze tu, na ziemi. Sprawiedliwość, która ich osądzi i skarze za działanie przeciwko Polsce i polskim obywatelom. Niech mają świadomość ci, co knuli z Putinem i ci, co zacierali ślady -  że nie zapomnimy i że kara za ich nikczemność wcześniej czy później będzie. Jeśli mamy wygrać, musimy doprowadzić do tego, by komisja Millera usiadła naprzeciw komisji Macierewicza i żeby to oglądała cała Polska.

Jeśli Tusk „zrobił wszystko”, to nie powinien się bać. Jeśli prokuratura „zrobiła wszystko”,  to nie powinna mieć nic do ukrycia. I jeszcze jedno: my jako Naród możemy wywrzeć nacisk na sprawę najważniejszą, a mianowicie ekshumacje poległych. Wyrok na współsprawców jest w trumnach poległych w Smoleńsku. Nie mamy wraku ani czarnych skrzynek, ale mamy Ich, naszych Poległych. Mam dość słuchania o tym, że Rosjanie zabronili otwierać trumny. Zmuśmy ich do powołania międzynarodowej komisji patologów i zróbmy te badania. Nie bójmy się otwierać naszych polskich trumien, bo na nich tańczy teraz Tusk.

Apeluję do Pana Tomasza Sakiewicza, aby powołał fundację „Smoleńsk”, której zadaniem będzie wykrzyczenie prawdy o Smoleńsku na cały świat, i  stałe wspomaganie Ich Rodzin. Niech  będzie  Solidarność Serc z tymi, którzy stracili bliskich. Oni polegli pełniąc obowiązki dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Dla Rodzin smoleńskich to będzie dar serca od nas, od Polaków, w czasie, gdy funkcjonariusze zarządzający Polską szydzą i drwią z ich cierpienia.

Na PO-hybel platformie, na PO-hybel temu rządowi, który hańbi honor naszego kraju na arenie międzynarodowej. Dla kłamców smoleńskich PO-lszewickiej bestii  nie będzie przebaczenia, nie będzie amnestii!!!


kat  (17.04.2012)

 Źródło:

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo