Setki tysięcy imigrantów wjadą do Polski. Dziesiątki milionów do Europy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Nagrody Feniksa rozdane!

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz został laureatem Nagrody Feniksa przyznawanej przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe.

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz został laureatem Nagrody Feniksa przyznawanej przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe.

Dziś we Wrocławiu Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe rozdały Nagrody Feniksa. Za promocję idei SKOK-ów statuetki otrzymali poseł PiS Grzegorz Tobiszowski oraz redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska” Tomasz Sakiewicz. Laudację na cześć tego ostatniego wygłosił były prezez TVP Romuald Orzeł.

- Pragnienie zmian, nie dla nich samych, ale dla tego, co miesci się w słowie Ojczyzna, wspólna mowa, ziemia - to wszystko jest w środowisku „Gazety Polskiej” - mówił Orzeł.

Tomasz Sakiewicz dziękując za nagrodę powiedział, że to nagroda nie tyle dla niego samego, co dla całego zespołu redakcyjnego oraz mediów związanych z „GP”. - Środowiska SKOK-ów i „Gazety Polskiej” są do siebie podobne w tym, że przeszkadzają władzy. Naszym kapitałem nie są pieniądze, ale ludzie. Władza totalitarna ma to do siebie, że chce ludzi kontrolować. Nasza działalność to walka o dusze demokracji. Dlatego przeszkadzamy władzy - mówił.

W kategorii Menedżer Roku stauetkę otrzymał Mariusz Gazda, szef SKOK-u w Wołominie.


autor zdjęcia Ula Radziszewskaautor zdjęcia Ula Radziszewska

 Źródło:

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo