Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

10 lutego Protest Wolnych Polaków przed Trybunałem Konstytucyjnym. ZOBACZ spot promujący wydarzenie

10 lutego Protest Wolnych Polaków odbędzie się przed Trybunałem Konstytucyjnym. Dziś na antenie TV Republika opublikowano spot promujący protest - prezentujemy go w treści niniejszego tekstu. "Przyjdź bronić ostatniego szańca praworządności w Polsce!".

Protest Wolnych Polaków - 10.02.2024
Oficjalna grafika - fot. organizatorów

Protest Wolnych Polaków przed Trybunałem Konstytucyjnym przy al. Jana Chrystiana Szucha w Warszawie odbędzie się 10 lutego. Początek manifestacji o godzinie 13:00.

Jak napisano w zaproszeniu, "celem organizowanego protestu jest wyrażenie sprzeciwu wobec naruszania podstawowych wartości demokratycznych oraz skierowanie żądań do władz państwowych o zaprzestanie łamania konstytucji i porządku prawnego w Rzeczypospolitej".

Organizatorzy mają cztery żądania:

  1.  Obrona demokracji - "domagamy się przestrzegania zasad demokratycznego i zgodnego z prawem procesu decyzyjnego oraz poszanowania woli obywateli".

  2. Ochrona konstytucji - "żądamy pełnego respektowania i przestrzegania postanowień naszej konstytucji, która stanowi fundament naszego państwa".

  3. Ochrona instytucji państwowych - "żądamy zaprzestania działań niezgodnych z polskim prawem mających na celu destabilizację".

  4. Zachowanie praworządności - "domagamy się niezależności sądów, sprawiedliwości, oraz walki z korupcją i nadużyciami władzy".

Zobacz najnowszy spot, promujący Protest Wolnych Polaków:

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Protest Wolnych Polaków #protest

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo