Rozpoczyna się ostatnia przedwyborcza prosta. Politycy Prawa i Sprawiedliwości w drodze na konwencję

Już dzisiaj w południe w katowickim "Spodku" odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości #BezpiecznaPolska z udziałem prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego. Politycy zmierzają już na wydarzenie, które ma być wejściem na "ostatnia prostą" przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Politycy PiS ruszają na konwencję
Twitter/Anna Milczanowska

- Przed nami kilkanaście dni ciężkiej pracy, ale przypominam - i to jest obowiązek każdego, kto chce naprawdę naszego zwycięstwa - konwencja w Katowicach. Tam musimy być. Po tej konwencji jeszcze więcej siły, jeszcze więcej energii i w niedzielę, 15 października, w imieniny Jadwigi - bo akurat moja śp. mama była Jadwigą - otwieramy szampana i może nie tylko - mówił lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Pruszkowie. 

Podczas konwencji w "Spodku" wystąpią czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości: prezes partii, wicepremier Jarosław Kaczyński i wiceprezes, premier Mateusz Morawiecki.

Politycy i działacze Prawa i Sprawiedliwości są już w drodze na swoje polityczne wydarzenie. 

Na wydarzenie we wpisie na Twitterze (X) zaprosił minister edukacji narodowej Przemysław Czarnek - Polska musi być bezpieczna. Dla nas, naszych dzieci, wnuków i przyszłych pokoleń Polaków. Aby tak było - Tusk i jego zgraja nigdy nie może wrócić do władzy. Nie można pozwolić na podnoszenie wieku emerytalnego, wyprzedaż majątku narodowego, rozmontowanie zapory na granicy z Białorusią i sprowadzanie do nas tysięcy nielegalnych imigrantów z Afryki - zaznaczył.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

#wybory 2023 #wybory #Prawo i Sprawiedliwość #Katowice #Bezpieczna Polska #Jarosław Kaczyński #Mateusz Morawiecki

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo