Kuriozalny wyrok sądu w Gdańsku! Jaki ma zakaz wyrażania opinii... o ludziach Tuska. Poza "obciachem"

Sąd Okręgowy w Gdańsku zakazał europosłowi Patrykowi Jakiemu wyrażać opinii o tym, że "ludzie Tuska to wulgarni zdrajcy". Co ciekawe, nie miał jednak zastrzeżeń do słowa "obciach" w odniesieniu do ludzi przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. "Już złożyłem wniosek o udostępnienie całego nagrania rozprawy, abyście mogli zobaczyć ten cyrk" - skomentował Jaki.

Patryk Jaki
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska poczuła się dotknięta wypowiedzią Patryka Jakiego, który mówił, że "ludzie Tuska to wulgarni zdrajcy i obciach". Sąd - w trybie wyborczym - stwierdził, że wypowiedź dotyczy... posłanki i zakazał Patrykowi Jakiemu mówienia o tym, że "ludzie Tuska to wulgarni zdrajcy", przy czym wskazał, że... można mówić o "obciachu".

- Złożymy zażalenie! - poinformował mec. Bartosz Lewandowski, informując o wyroku.

- Sąd w Gdańsku zakazał mi dziś mówić o PO, że są „wulgarni” i to „zdrajcy”. Oddalił jednak wniosek o zakaz mówienia o PO, że to „obciach”. Już złożyłem wniosek o udostępnienie całego nagrania rozprawy, abyście mogli zobaczyć ten cyrk - skomentował sprawę europoseł Jaki.

I nie mam zamiaru się do tego zastosować. Więc jeszcze raz: PO to ludzie wulgarni (8 gwiazdek ich myśl przewodnia) , zdrajcy (reset z Putinem, linia Wisły, sankcje na własny kraj etc.) i obciach. Nikt nie będzie ograniczał moich konstytucyjnych praw i wolności słowa. Nie będzie zgody na żadną cenzurę.

– podkreślił Patryk Jaki.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Patryk Jaki #sąd #tryb wyborczy #wybory 2023

mk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (258)
Anonim 31.10.2023 13:26
To nie SAD tylko jedna Gorda sefzina, Zaden sad nie ma prawa ograniczac wolnosci slowa!
Anonim 20.10.2023 10:39
Patryk Jaki głos wielu Polaków w tym mój Patryk w moim imieniu nie cofaj się ani o mm masz nasze poparcie zdrówka życzę
Anonim 05.10.2023 14:07
tfusk to patologia niemiaszka stolca !
Anonim 19.10.2023 11:11
100/100
Anonim 05.10.2023 14:06
ludzie Tuska i Tfusk to wulgarni zdrajcy !!!
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo