Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Kandydat PiS na prezydenta Radomia: Nowy szpital jest niezbędny

Samorząd Radomia musi ściśle współpracować z radomskim lotniskiem, czego obecnie brakuje – powiedział na zakończenie kampanii wyborczej kandydat PiS na prezydenta Radomia Artur Standowicz. Przypomniał swój pogram wyborczy i dziękował za wsparcie w kampanii.

Artur Standowicz
Gov.pl, CC BY 3.0 - https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=106885883

"Lotnisko to dla nas ogromna szansa rozwojowa. To nie tylko okno na świat, ale także tysiące nowych, dobrych miejsc pracy w naszym mieście, których ciągle brakuje" – powiedział Standowicz.

Kandydat PiS mówił także o potrzebie rozwoju miejskiego szpitala przy ul. Tochtermana, a także o budowie nowego szpitala klinicznego. "Nowy szpital jest niezbędny nie tylko dlatego, żebyśmy byli zdrowi, ale także dlatego, aby medycyna na Uniwersytecie Radomskim mogła się rozwijać" – podkreślił Standowicz. Mówił też m.in. o potrzebie przejrzenia systemu obrony cywilnej w Radomiu i budowie dzielnicowego systemu radiowego ostrzegania w razie zagrożeń.

Standowicz dziękował wszystkim, którzy wspierali go w kampanii, radomianom, z którymi rozmawiał podczas spotkań wyborczych i swoim rywalom z I tury wyborów.

Po wyborach 7 kwietnia do II tury weszli: ubiegający się o trzecia kadencję prezydent Radomia Radosław Witkowski, który zdobył 30 196 głosów (40,85 proc.) oraz Standowicz (PiS), który otrzymał 21 797 głosów (24,9 proc.).

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Artur Standowicz #Radom #wybory

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo