Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Wiceminister w Akademii Morskiej. „To okazja do spotkań, wymiany zdań”

Uroczystą defiladą na Wałach Chrobrego rozpoczęli w sobotę nowy rok akademicki studenci i wykładowcy Akademii Morskiej w Szczecinie. Uczelnia przyjęła w tym roku tysiąc nowych studentów. W uroczystości uczestniczył wiceminister Marek Gróbarczyk. -  To okazja to spotkań, rozmów i wymiany zdań oraz doświadczeń - ocenił.

fot. Albicla @Marek Gróbarczyk

Sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Marek Gróbarczyk podkreślił, że branża morska "ma ogromne znaczenie" i dynamicznie rozwija się na Pomorzu Zachodnim.

- Tutaj właśnie kończy się tor 12,5 m, który został pogłębiony ze Szczecina do Świnoujścia. To niezwykle ważna dla nas inwestycja, mająca ogromny wpływ na rozwój portów. To również budowa terminala kontenerowego, którą zamierzamy rozpocząć w Świnoujściu i cały obszar inwestycji, które będziemy realizować w zakresie rozbudowy portów

 – mówił wiceminister infrastruktury.

Zwracając się do studentów podkreślił, że w przyszłości "będzie to jedno z waszych miejsc pracy". O wydarzeniu Gróbarczyk napisał również na portalu Albicla.com.

- To okazja to spotkań, rozmów i wymiany zdań oraz doświadczeń. Wszystko po to, aby utrwalać to, co się dobrze rozwija oraz pozwolić wdrożyć rozwiązania, które dadzą siłę na rozwój tym sektorom, które wymagają większej cierpliwości

- podkreślił.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#marek gróbarczyk #Akademia Morska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo