Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

MEMY o Trzeciej Drodze! Koalicja się chwieje... ZOBACZ

Kosiniak-Kamysz i Hołownia są ostatnio na ustach wszystkich. Trzecia Droga, czyli egzotyczny sojusz PSL i Polski 2050, przeżywa spory kryzys w rządzie. I nie umyka to uwadze twórców memów...

Szymon Hołownia, Donald Tusk, Władysław Kosiniak-Kamysz
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Istnieje kilka kluczowych powodów, dla których memy polityczne zyskały tak dużą popularność. Memy opierają się na humorze, co czyni je atrakcyjnymi dla szerokiego grona odbiorców. Pozwalają one na rozładowanie napięcia i spojrzenie na poważne problemy z innej, lżejszej strony. Tworzenie i udostępnianie memów jest proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Dzięki temu każdy może mieć swój głos w debacie publicznej.

Memy powstają i rozprzestrzeniają się błyskawicznie, co pozwala im nadążać za najnowszymi wydarzeniami i komentować je w czasie rzeczywistym. Memy dają też pole do popisu dla kreatywności. Można je tworzyć na wiele różnych sposobów, wykorzystując obrazy, teksty, a nawet filmy. Memy potrafią wzbudzać silne emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. To sprawia, że są one angażujące i skłaniają do dyskusji.

Ostatnio "na tapecie" jest Trzecia Droga. Sojusz PSL i Polski 2050 trzeszczy w posadach, jak cała koalicja. Marek Sawicki wprost wyraża swoje niezadowolenie z rządu, a to nie jedyny problem, jaki ma frakcja Kosiniaka-Kamysza i Hołowni. Memów nie brakuje!

Więcej memów znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#humor #memy #Trzecia Droga

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo