Putin chce przejąć kontrolę nad Zachodem To jego ostateczny celi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Kompromitacja! Ktoś zapomniał się przelogować? Ministerstwo zaczepia prezydenta, pisząc o "sikaniu"

Ten wpis kompromituje ministerstwo, którym szefuje Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Ktoś, kto ma dostęp do ministerialnego konta, najwyraźniej zapomniał się przelogować i w stylu internetowego trolla zaczepiał prezydenta RP Andrzeja Dudę, pisząc o "sikaniu przy wietrznej pogodzie".

Co się dzieje w ministerstwie Agnieszki Dziemianowicz-Bąk?
fot. Fotomag/Gazeta Polska - X.com

Podjąłem decyzję o postawieniu w stan likwidacji spółek Telewizja Polska S.A., Polskie Radio S.A. oraz Polskiej Agencji Prasowej S.A. – podał dziś minister kultury Bartłomiej Sienkiewicz. Wpis z komunikatem pojawił się też w mediach społecznościowych. 

Co ciekawe, jak wskazują internauci, którzy masowo wrzucają screeny do sieci, pod komunikatem ministra kultury w portalu X pojawił się wpis... Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

- Makao i po makale! Andrzej Duda może się nauczy, że jak się sika przy wietrznej pogodzie, to nie na nawietrzną - to treść wpisu, który wypłynął z oficjalnego konta ministerstwa. Brzmi jak wypowiedź typowego internetowego trolla, a powód wydaje się jasny. Ktoś najprawdopodobniej po prostu się nie przelogował...

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Agnieszka Dziemianowicz-Bąk #Ministerstwo Rodziny #bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo