Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Hit! Kłamstwo premiera Tuska obnażone w... neo-TVP Info. "Donald się wścieknie"

Słowa premiera Donalda Tuska o Annie Fotydze wprowadzają w błąd - poinformował dziś serwis TVP Info. Media publiczne przejęte przez nominatów Bartłomieja Sienkiewicza, ku wielkiemu zaskoczeniu obserwatorów sceny politycznej, w ostry sposób skrytykowały szefa rządu.

TVP Info telewizja publiczna
Filip Blazejowski - Gazeta Polska
Premier Donald Tusk przekonuje w mediach społecznościowych, że politycy PiS „psują”, a jego środowisko polityczne „naprawia, co się da”. Jako przykład podaje Annę Fotygę. Jak twierdzi, była minister spraw zagranicznych „podpisała dokument o zrzeczeniu się przez Polskę reparacji”. Tak jednak nie jest. Wyjaśniamy.

– pisze serwis tvp.info. Chodzi oczywiście o ten wpis premiera Tuska:

Z artykułu dowiadujemy się, że Donald Tusk kłamie, bo była Anna Fotyga nie podpisała żadnego dokumentu o zrzeczeniu się przez Polskę reparacji. - Ówczesne władze nie podejmowały żadnych wiążących decyzji w tej sprawie - napisano.

"Kogoś likwidatorom od Sienkiewicza nie udało się wyrzucić i dorwał się do komputera" - pisze jeden z komentatorów w serwisie X. Padają też apele o robienie screenów, bo "zaraz usuną". - Włam na konto? - dopytuje inny z internautów. 

- Tusk kłamie. Nowe, nie znałem - to kolejny komentarz, z wyraźną nutą ironii. Niektórzy sugerują też, że "Donald się wścieknie", oczywiście za to, że neo-TVP Info podaje taką informację bezpośrednio uderzającą w Tuska.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #TVP Info

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo